Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

2022 yılı Sözleşmeli Zabıt Kâtipliği Uygulama sonuçları ve Sözleşmeli Mübaşirlik, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Hizmetli ünvanlarında sözlü mülhakata girmeye hak kazananlara ilişkin duyuru
13.05.2022

 • Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 01.03.2022 tarihinde pgm.adalet.gov.tr adresinde ve web sitemizde duyurulan İslahiye ve Nurdağı Adliyelerine alınacak olan sözleşmeli zabıt katipliği ve sözleşmeli koruma ve güvenlik sınavı için e-Devlet üzerinden başvuruda bulunan adayların, başvuru sonuçları daha önce web sitemizde duyurulmuştu.
 • Klavye uygulama sınavı 11.05.2022 Çarşamba günü, İslahiye Adliyesinde başarıyla gerçekleştirilmiş olup, bu uygulama sınavına ilişkin uygulama sınavında başarılı ve başarısız adayların listesi aşağıda yayınlanmıştır. Başarılı olan adaylara ilişkin sözlü mülakat tarih ve saatleri listede isimlerinin karşısında yer almaktadır.
   
 • Ayrıca Sözleşmeli Mübaşirlik, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Hizmetli ünvanlarında sözlü mülakata girmeye hak kazananlara ilişkin listeler aşağıda yayımlanmış olup, sözlü mülakat tarih ve saatleri isimlerinin karşısında yer almaktadır.
   
 • Sözlü mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için 24-25 Mayıs 2022 günlerinde sözlü mülakatların yapılması planlanmış olup, Covid 19 salgını kapsamında alınan önlemler çerçevesinde, sınava katılacağı belirtilen saatten 20 dakika önce sınav mahalli olan İslahiye Adliyesi'nde hazır bulunmaları, sosyal mesafe kuralına uygun olarak hareket etmeleri gerekmektedir.
   
 • Sözlü mülakata katılacak adaylara ilişkin ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

 

SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVI SONUÇLARI ve SÖZLÜ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANANLARA İLİŞLİN LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

 

SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİRLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLARA İLİŞKİN LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

 

SÖZLEŞMELİ KORUMA ve GÜVENLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLARA İLİŞKİN LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

 

SÖZLEŞMELİ HİZMETLİ SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLARA İLİŞKİN LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres

Beyler Mahallesi, Barazi Caddesi No: 102 İslahiye/GAZİANTEP

Telefon

0342 862 50 97

0342 862 24 74 (Faks)

E-Posta

islahiyecbsisaretadalet.gov.tr